השמת בכירים והדרכות מקצועיות לענף המלונאות בישראל

עברית | ENGLISH

שירותי החברה

 
סל מוצרי השירות והפתרונות שלנו למתן מענה ממוקד ויעיל לאתגרים במשאב האנושי בענף המלונאות והאירוח: מרכז המלונאות הישראלית מבית חברת סרב הוטל בע"מ

 

1) גיוס והשמת מנהלים בדיסקרטיות
להעסקה ישירה בלבד (אנחנו לא קבלן כ"א) בבתי מלון, ובמתחמים מכל סוג בכל הארץ בהלימה לדרישות המעסיק ולשכר המוצע לכל משרה. מאגר המלונאים ואנשי המקצוע שצברנו מהקמת החברה ב 2008 והידע והנסיון שלנו בגיוס ממוקד ובניהול ,מאפשרים לנו לאתר עבור לקוחותינו, מקצוענים בעלי ניסיון ספציפי והיכרות עם אופי כל פרויקט/מלון.

 

2) גיוס והשמת עובדים לכל תפקיד ולכל מקום בארץ
אנו מגייסים רק בעלי תעודת זהות ישראלית או ויזת עבודה B1 ללא הגבלות.

 

3) הדרכות וסדנאות בתוך בית המלון/העסק
הדרכות וסדנאות פנימיות בתוך בית מלון/מתחמי מגורים ומשרדים על ידי מיטב המומחים בתחומם לחיזוק מיומנויות ותודעת האירוח והשירות לשיפור ביצועי הצוות , שביעות רצון האורחים והמוטיבציה של הצוות . ההדרכה הפנימית משתלמת ומדויקת יותר מהדרכות חיצוניות ,נוחה יותר לוגיסטית ויכולה להשתלב בתוך המלון/מתחם מבלי לשבש את שגרת העבודה .

 

4) לקוח סמוי
בודקים מיומנים ומקצועיים שלנו בוחנים את השירות באופן סמוי ומתועד. דו"ח שירות הלקוח הסמוי מוגש ללקוח המזמין כשהוא מפורט, מתועד מצולם ומוקלט לבדיקת ביצועי המלון בזמן אמת בהתאמה לכל מלון/עסק ולדרישות מזמין השירות.
אנו ממליצים תמיד לשלב את שירות הלקוח הסמוי שלנו עם ניתוח ממצאי הביקורת והדרכת המנהלים למחרת הביקורת על ידינו להטמעת הממצאים ולהשגת שיפור מיידי.

 

5) שירותי ניהול /ייעוץ למלון /למחלקה/אגף במלון לתקופה קצובה או מתמשכת
מאגר המלונאים ואנשי המקצוע שצברנו מהקמת החברה ב 2008 ,הנסיון ההיכרות ושיתופי הפעולה שלנו עם מיטב היועצים המלונאים הבכירים והוותיקים בענף המלונאות הישראלי לאורך שנים, מאפשרים לנו לאתר עבור לקוחותינו את היועצים הטובים והמתאימים להם ולאופי הספציפי של הפרויקט/מלון/העסק שלהם .

 

6) הכוונה וחניכה מקצועית צמודה ואישית
למנהלים בתפקיד חדש או לחיזוק מקצועי בתחום ספיציפי תוך כדי תנועה (on Job Traning) לפני הקמת מלון חדש או לצורך ביצוע פרויקט,שיפור ביצועים או שינוי במלון קיים.

 

7) שירותים במיקור חוץ
העסקה והפעלת מנהל או צוות שכולל מנהל/ת ועובדים לביצוע משימה או פרויקט נקודתי או שוטף בתמחור לפי תפוקה (בקבלנות) או על בסיס ריטיינר חודשי או בנק שעות.
לדוגמא: ניקיון ומסירת חדרי מלון ושטחים ציבורים חדשים/לאחר שיפוץ או בניה מקבלנים ומסירתם לתפעול השוטף של המלון (מתקציב הפתיחה) השירות מתבצע על ידי מנהל משק מלונאי מנוסה ועובדי ניקיון מיומנים עם ציוד וחומרים מתאימים לאבטחת איכות גבוהה ומניעת נזקים.
שירותי משאבי אנוש חיצוניים כולל תלושי שכר, הדרכות וטיפול חיצוני במניעה ובטיפול בהטרדות מיניות על ידי עו"ד.
שירותי בדיקה טכנית של מהנדס לפני קניה או מכירת מלון. הפעלת מערך שיווק או הזמנות חיצוני. ביטחון ואבטחה רכש וקניינות

 

8) גיוס "מלונאים להשכרה" לתקופה קצרה/קצובה מעכשיו לעכשיו
גיוס מנהלי מלון/מחלקה ובעלי מקצוע מלונאי מנוסים ומקצועיים לתקופה קצרה בהשמה.
קרא עוד...

 

9) הגדרה וכתיבת ספר סטנדרטים, נהלים שיטות עבודה והגדרות תפקידים למחלקה/למלון

 

10) תיאום ועריכת סיורים מקצועיים ומודרכים בבתי מלון ישראלים בכל שפה ולפי תחומי העניין השונים. לקבוצות ויחידים ,לתלמידי קורסים ולמשקיעי נדל"ן מישראל ומחוץ לישראל.

 

לפרטים, ממליצים, ולתיאום פגישת היכרות ניתן להתקשר או לשלוח הודעת ווצאפ ל 0502604004